Siinivalgustid UltraSmall kaubandusvalgus.ee

Epistar COB LED 40w (USA)

Pimestamist vältiv peene rastermuster.

Üliväike korpus, uue generatsiooni vaikse aktiivjahutusega.

Valgustit on võimalik valida 1-faasilisele siinile või 3-faasilisele siinile.

Siinivalgustid UltraSmall

Ultrasmall siinivalgustid on saadaval nii 1-faasilise kui 3-faasilise siinile. 

Siinivalgusti on saadaval erineva valgustemperatuuriga:

  • 2800 Kelvinit kollane soe lõkkevalgus
  • 3000 Kelvinit naturaalne õhtupäikesevalgus 
  • 3500 Kelvinit keskpäeva päevavalgus
  • 4000 Kelvinit ere poolpilves ilma valgus
  • 4500 Kelvinit pilves keskpäeva valgus
  • 5000 Kelvinit jõuline päevavalgus sinaka varjundiga
  • 6000 Kelvinit tugeva sinaka lisatooniga võimas päevavalgus

Ultrasmall valgusti omab CE, RoHS sertifikaati ja 3-aastast tootjapoolset garantiid.

Hind: 120€

Kampaaniahind: 58.90€

Võimsused: 40w

Korpusevärv: Must | Valge

Volt: 110-240V AC

PF: >0.9

Sagedus: 50-60HZ

LED: Bridgelux LED

Luumen: 3300 lm

CRI: >84

Valgusvihu nurk: valikuline 15,24,38,60 kraadi

LED-i eluiga: 50000 tundi

Küsi hulgihinna pakkumist?

Kirjuta meile milliseid valgusteid soovite ja kui palju. Vastame 1-2 tööpäeva jooksul.

Revolutsiooniline siinivalgusti

Paistab, et revolutsioonilised väiksed ilusa kujuga ja võimekad siinivalgustid on tulnud turule ja näitavad teed tulevikku.

Katsetusi alustati 2016. aasta alguses ja seeriatootmisse jõuti 2017. aasta augustis. Tänaseks võib antud siinivalgustit kohata suuremate linnade nimekamates kauplustes. Kaupmehed armastavad antud siinivalgustit kasutada vaateakende valgustamisel tänu oma väikestele mõõtmetele. Vaateaknaid ja vitriine on nüüd võimalik valgustada mitte ainult ülevalt, vaid ka vitriinakna alt servast, nihutades valgustisiini praktiliselt vastu akna klaasi, väikese 1,5 cm vahega, mis eelmise põlvkonna valgustite puhul nõudis vähemalt ca 35 - 45cm.

Kuna valgusti suundtoru on lühike ja pöördeklamber asetseb suundtoru keskosas, võimaldab see valgusvihku suunata väga mobiilselt, mis ei ole võrreldav eelmise põlvkonna LED ja metallhaliid valgustitega. Selline valgusvihu mobiilsuse eelis on tuntav väikeste pindade valgustamisel, eriti vitriinakendel.
Kui vaadata vitriinakent väljaspoolt, tekib pettekujutlus. Jääb mulje, et võimas valgus tuleb kusagilt mujalt, aken näeb silmatorkav välja, aga on arusaamatu, kust kohast valgus paistab vitriinaknale. Palju annab valgusvihule juurde spetsiaalne suurendusega lääts, mis on kaetud pimestamise vältimiseks peene rastermustriga. Lääts ise on keskelt ca 10mm paksune ja servadest 2mm paksune polümetüülmetakrülaat ehk PMMA erikoostisega tehisklaasist. Keskmine paksem kiht aitab võimendada valgusvihku ja koondab vihu valgustoru keskmesse, läätse servades olev õhem kiht hajutab peegelduse poolt tuleneva võimsa valguse selliselt, et ei jää valgusvihu servadesse iseloomulikke rante ehk triipe, mis tekivad ja on näha suurema võimsusega valgusti puhul, kus valgusvihu serv omab iseloomulikku triibulist silma häirivat varjundit.

Võimsad ja läbimõeldud siinivalgustid

Kogu meistriteost kroonib Fremonti Bulevardil Californias USA-s valmistatud uusima tehnoloogia nõuetele vastav COB LED valgusdiood, mis on tuntud malbe, kuid kirka valguse poolest. Jahutussüsteemis kasutatud ventilaator on valminud Taiwanist pärit miniventilaatoreid tootva, kõrge kvaliteedi poolest tuntud TTC Tesseco Inc. tehase poolt. Ventilaatoris on kasutatud Saksamaal toodetud kõrgekvaliteedilisi kuullaagreid.
LED dioodi poolt toodetava kuumuse jahutus on lahendatud suurt labade pinda omavate ja väikesesse korpusesse paigutatud radiaatori näol, mida jahutab eelpoolmainitud ventilaator. Peab märkima, et antud valgusti on tõeline inseneri meistriteos nii seest poolt tehnoloogiliselt kui väljast poolt disainilt ja funktsionaalsuselt. Kui vaadata siinivalgustit läätse poolt, ümbritsevad läätse peened, kuid piisava läbimõõduga ovaalsed külma õhu sissetõmbe pilud samas välja mineva kuumuses paisunud õhu pilud on arvestuslikult suuremad, mis näitab inseneride taiplikust kuuma õhu paisumisel. Õhk paisub soojenemise tagajärjel ja vajab rohkem ruumi siinivalgusti korpusest väljumiseks. Tavaline häiriv sundjahutusmüra puudub selle põlvkonna valgustil.

https://www.bridgelux.com/products/led-chips
https://www.youtube.com/watch?v=_-KSlcsw_e8

Vaata ka teisi siinivalgusteid

siinivalgusti Falken siinivalgusti.ee

Siinivalgusti Falken

LED Siinivalgusti Falken on võimas ja kvaliteetne disain valgusti. Sobilik kasutamiseks galleriis, näidisteruumides ja kaubasaalides.
Vaata toodet

LED Suundvalgusti Saarbrücken Siinivalgusti

LED Suundvalgusti(Spotlight) Siinivalgusti Saarbrücken on võimas ja kvaliteetne disain valgusti. Eriti soblik kasutamiseks galleriis, näidisteruumides ja kaubasaalides.
Vaata toodet

Siinivalgusti Leipzig moodne ja stiilne

Sileda alumiiniumist korpuse, esteetilise välimusega siinivalgusti. Võimsus 30W. Passiivse jahutussüsteemiga.
Vaata toodet

LED Siinivalgustid Hamburg väike ja vähekulukas

LED siinivalgustid Hamburg seerias on väiksed ja vähekulukad. Sobivad väikse põrandapinnaga kauplustesse või galleriidesse.
Vaata toodet

LED prožektor B-3 Bomber Siinivalgusti

LED prožektor B-3 Siinivalgusti on võimas ja vastupidav valgusti mida sobib kasutada suurema valgus vajaduse korral
Vaata toodet
ultrasmall-siinivalgusti-kaubandusvalgus-ee

Siinivalgustid UltraSmall 2018 uudistoode

Ultrasmall siinivalgustid on saadaval nii 1 faasilisena kui 3 faasilise siinile.
Vaata toodet